Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

IV Konkurs Plastyczny „Kujawscy Poeci Dzieciom” już za nimi…

8 marca w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego dla uczniów z oddziałów przedszkolnych z terenu Włocławka, którego organizatorem po raz czwarty jest nasza szkoła . W tym roku uczestnicy wykonywali ilustracje do utworów, o tematyce zimowej, napisanych przez kujawskich poetów. Tak jak w minionych latach, nadesłano wiele prac.
Komisja konkursowa złożona z pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej dokonała zgodnie z regulaminem oceny prac i przyznała nagrody i wyróżnienia .
Nagrodzono prace: Agnieszki Wilczyńskiej i Zuzanny Lewandowskiej z PP 26 „Kujawska Przystań” oraz Karoliny Mazurek, a wyróżniono pracę: Aleksandry Koneckiej z PP 26 „Kujawska Przystań”
Poza tym dyrektor SP 10 przyznał dodatkowo nagrody i wyróżnienia dyrektora SP 10. Otrzymują je: nagrody: Maciej Skoczylas z oddziału przedszkolnego przy SP 18, Adam Taczykowski z oddziału przedszkolnego przy ZS 22; a wyróżnienia Nadia Nowakowska z PP 12, Kasia Eluszkiewicz z PP 12, Zuzanna Wałęsa z PP 29 oraz Lena Wieczorek z PP 8. Poza tym przyznano nagrody dla dwóch najmłodszych uczestników konkursu: Niny Nostarzewskiej z PP 29 i Michaliny Pisarskiej z PP 26.
Pozostali uczestnicy również otrzymali dyplom i upominek. Po części oficjalnej maluchy wspólnie bawiły się. Z uśmiechem opuściły mury naszej szkoły.