Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI PATRIOTYCZNEJ

28 listopada br. o godz. 12.00 odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „A to Polska właśnie...”., objęty honorowym patronatem przez następujące osoby oraz instytucje: Jego Ekscelencja ks. bp Wiesław Alojzy Mering, Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej –dr Joanna Borowiak, Prezydent Miasta Włocławek – dr Marek Wojtkowski, Towarzystwo Patriotyczne – Fundacja Jana Pietrzaka, Wydawnictwo Biały Kruk, Gazeta Polska, Red Is Bed. Swoją obecnością gospodarzy zaszczycili goście: Sekretarz Biskupa Włocławskiego - ks. dr Andrzej Tomalak oraz Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej – dr Joanna Borowiak. Naszą szkołę w zmaganiach recytatorskich reprezentowały: Nicola Obielak i Emila Kosterska z, obie z kl. VII b, przygotowane przez p. Annę Zacharek. Emilia Kosterska zajęła II miejsce. Gratulacje dla Emilii.