Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

IX EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU SUDOKU JUŻ ZA NAMI

3 czerwca 2016 roku, w Szkole Podstawowej nr 18 we Włocławku, już po raz dziewiąty, odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Sudoku. Konkurs ten jest organizowany we współpracy Szkół Podstawowych nr 10 i nr 18, zamiennie jednego roku w pierwszej placówce, następnego w drugiej i przebiega zgodnie ze wspólnie opracowanym przez organizatorów regulaminem.
W tegorocznej edycji na etapie międzyszkolnym SP 10 reprezentowało dwoje uczniów: Anna Kuś kl. V c i Wiktor Stachowski kl. VI a. Uczniowie ci zajęli czołowe miejsca podczas szkolnego konkursu, który odbył się 28 kwietnia 2016 r. i wzięło w nim udział 45 uczniów z kl. IV – VI.
Podczas finału w „Osiemnastce” Wiktor osiągnął sukces, ponieważ wywalczył trzecie miejsce. Gratulujemy!