Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Jasełka w Domu Pomocy Społecznej Na Skarpie

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny pełen pokoju, miłości i radości. W tej świątecznej atmosferze uczniowie z klasy 2b pod opieką Pani katechetki Ewy Wójcik i wychowawczyni Beaty Sułkowskiej, 18 grudnia 2018 r. zaprezentowali w Domu Pomocy Społecznej Na Skarpie, program bożonarodzeniowy – Jasełka. Po powitaniu przez dyrektora placówki dzieci z zaangażowaniem przedstawiły historię narodzenia Jezusa. Wraz z pensjonariuszami i pracownikami DPS śpiewały kolędy tworząc niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Wręczyły pensjonariuszom samodzielnie przygotowane aniołki. Otrzymały gromkie brawa i słodki poczęstunek.

21 grudnia 2018r. program bożonarodzeniowy został również zaprezentowany uczniom naszej szkoły.