Czwartek 16 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław

Klasy szóste żegnają szkołę

Uroczyście ze szkoła pożegnali się szóstoklasiści. Dla nich to były ostatnie chwile spędzone w szkole, z którą związani byli przez sześć lat. Wielu w różny sposób zaistniało w szkole, uczestni¬cząc w konkursach, reprezentując ją w zawodach i uroczystościach, pracując aktyw¬nie w szkolnym samorządzie czy kołach zainteresowań, i co najważniejsze osiągając wysokie wyniki w nauce i wysokie oceny z zachowania. Stad otrzymali nagrody a najlepsi medale przyznawane przez Radę Szkoły: Medal Wzorowy Absolwent –kl. VI a Anna Karwaszewska i z kl. VI b Julia Matusiak i Jakub Sadlak; a Medal Zasłużony Absolwent z kl. VI a – Remigiusz Adamski i z kl. VI b - Beata Podgórska i Patrycja Zielińska. Brawa dla nagrodzonych.

„Lećcie ku słońcu, ku gwiazdom,
letnimi dniami, nocami.
Czy błękit czysty przed wami,
czy chmury z deszczem nad wami.
Dobra jest każda ze ścieżek
i dobra jest każda droga.”