Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Klub Młodzieżowy „Popołudnie z 10” wznowił swą działalność

Po długiej przerwie wznowione zostały w naszej szkole zajęcia w ramach Klubu Młodzieżowego „Popołudnie z 10”. Dla przypomnienia „ POPOŁUDNIE z 10” to projekt realizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 10 we Włocławku w ramach  LSR na lata 2016-2023 LGD Miasto Włocławek, w ramach RPO Województwa „Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Na początku września odbył się dodatkowy nabór uzupełniający do niektórych grup. Już odbywają się spotkania, które nie zostały zakończone w związku z zawieszeniem w marcu zajęć w szkołach. Są to m. in. zajęcia plastyczno-ekologiczne, z języka angielskiego, j. niemieckiego, matematyki, informatyki, warsztaty dla uczniów i rodziców oraz szkolenie dla nauczycieli. Kolejne spotkania przed nami.