Środa 15 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Zofia, Jan, Izydor

Koniec roku szkolnego

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy niosą kaganek oświaty, przekazując Wam swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata. Wkładają w to wiele wysiłku i trudu wychowawczego. Uczą wartości i zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Nadszedł długo oczekiwany koniec roku szkolnego 2009/2010. Wykorzystajcie ten okres wakacji jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań.

Dzisiaj odbierzecie świadectwa będące ukoronowaniem Waszej pracy, pożegnacie nauczycieli, koleżanki, kolegów. Część z Was powróci tu we wrześniu, z kolei absolwenci opuszczą szkolne mury, a wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczną nowy etap w edukacji.

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Słowa podziękowania i życzenia kierujemy również do Rady Rodziców i wszystkich Rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkoły, służą swoją radą i pomocą.

Wam Drodzy Uczniowie życzę udanych wakacji i powrotu do szkoły z radością oraz zapałem do dalszej pracy.