Wtorek 14 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maciej, Bonifacy, Dobiesław

Konkurs na kotylion

Z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI wspólnie jako szkoła wykonywaliśmy kotyliony. W kl. IV-VI odbył się konkurs na najpiękniejszy kotylion patriotyczny. Uczniowie wykonywali kotyliony w domu, gotowe kotyliony mieli przypięte do stroju galowego podczas apelu w środę 10 XI. Najpiękniejsze kotyliony zostały nagrodzone. Oto nazwiska ich twórców:
I MIEJSCE - MACIEJ MALENDOWICZ KL. VIA
II MIEJSCE - JULIA SZCZĘSNY KL. IVB, OLIWIA MAKSYMOWICZ KL. IVB, KATARZYNA CHRUŚCIEL KL. VB, MAGDA JAWORSKA KL. IVA, SZCZEPAŃSKA WIKTORIA KL. VB, LITKE SZYMON KL. IVA
III MIEJSCE - OSKAR JANICKI KL. VB, OLEK WOŹNIAK KL. IVB, MATEUSZ ZIELIŃSKI KL. VC, EMIL PAWLAK KL. VC, ADRIAN PISKORSKI KL. VIA, ALEKSANDER JÓZEFOWICZ KL. VA
GRATULUJEMY!!!
Uczniowie kl. O-III wykonywali kotyliony w środę, 10 XI, podczas zajęć edukacyjnych. Za pomysłowość i zaangażowanie nagrodzone zostały wszystkie klasy.