Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Konkurs ortograficzny z dyktanda.pl

Szanowni Państwo,

Serwis www.dyktanda.pl zaprasza na drugą edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii". Jest on skierowany do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu już w piątek 26 czerwca, potrwa on aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają wartościowe nagrody. W puli nagród czeka ponad 90 atrakcyjnych zestawów z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Przyłączcie się do konkursu i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Konkurs podzielony będzie na 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy rywalizować będą w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów otrzyma, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Zachęcamy także do częstego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie przeprowadzimy dodatkowy konkurs niespodziankę.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html . Nagrody otrzyma co najmniej 90 uczestników konkursu "Wakacyjny Mistrza Ortografii". 75 nagród przyznamy podczas rozgrywek w etapach, a 15 w Wielkim Finale. Każdego dnia zgłaszają się do nas kolejni sponsorzy, dlatego nie wykluczamy powiększenia liczby nagród.

Pragniemy zaprosić Państwa wraz z podległymi placówkami, do korzystania z naszego serwisu do rozwiązywania dyktand on-line www.dyktanda.pl

Zachęcamy do podzielenia się tą wiadomością na Państwa:

- stronie internetowej; poprzez dodanie na Waszej stronie internetowej informacji o naszym konkursie w formie kilku zdań z linkiem (dyktanda.pl) lub baneru z linkiem (kilka różnych rozmiarów można pobrać z naszego dysku google https://drive.google.com/drive/folders/19a_GPyxryb8oTFOdFK29uP7S9XgVWIgV?usp=sharing)

- profilu facebook - poprzez udostępnianie naszych postów (facebook.com/dyktandapl/)

W w razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Do zobaczenia na Dyktanda.pl
Grzegorz Wach & Sebastian Pawełczyk