Piątek 03 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Nina, Aleksander - Święto Konstytucji 3-Maja

KONKURS PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym “Na najpiękniejszą ozdobę choinkową”. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I – III. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną ozdobę choinkową w dowolnej technice. Technika i wielkość ozdób choinkowych jest dowolna. Jurorzy powołani przez Organizatorów ocenią prace w trzech kategoriach: klasy I, klasy II i klasy III. Nagrodzone prace z każdej kategorii zostaną przekazane na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Gwiazdka 2023”. Prace należy dostarczyć do dnia 13 grudnia 2023 roku do pani Aleksandry Kalinowskiej (sala 104) lub pani Emilii Konopy. Do pracy należy dołączyć karteczkę zawierającą dane autora (imię, nazwisko i klasę).