Wtorek 21 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Konkurs recytatorski

21 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII ogólnopolskim konkursie poezji, pieśni, prozy regionalnej pt. „Ziemio Rodzinna, bądź pozdrowiona…”. Uroczystość miała miejsce w Gimnazjum nr 9 we Włocławku.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. IV - Miłosz Bronowski, z kl. V - Karolina Nawrocka oraz Aleksandra Przybyłowska. Dzieci do konkursu przygotowały p. Anna Zacharek oraz p. Teresa Rapsiewicz. Każdy uczeń otrzymał dyplom za uczestnictwo oraz drobny upominek książkowy.
Konkurs uświetniły m.in. występy dzieci z Przedszkola Publicznego nr 12 we Włocławku i z Przedszkola Samorządowego w Piotrkowie Kujawskim. Dodatkową atrakcją były wystawy, kiermasz rękodzieła ludowego. Podczas przerwy wszyscy goście zostali zaproszeni na kujawski poczęstunek.