Niedziela 19 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Mikołaj, Piotr, Urban

Konkurs recytatorski

20 marca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Wiosna, ach to ty" przygotowany przez p. D. Łuczak i p. M. Skrzypek. W konkursie wzięły udział dzieci z klas 0-III, które pięknie recytowały wybrane wiersze oraz wspólnie śpiewały piosenki o tematyce wiosennej.
I miejsce wśród oddziałów zerowych zajęła Wiktoria Chojecka z klasy 0 c, II miejsce zajęli: Dawid Lisiecki z 0 a i Maja Rucińska z 0 b, III miejsce zajął Mert Baris z klasy 0 b. Wśród klas pierwszych- I miejsce zajęła Katarzyna Nawrocka z klasy I a, II miejsce Kornelia Rychlewska
z klasy I b, III miejsce Oliwia Cichocka z klasy I a i Zuzanna Chwała z klasy I c. W klasach drugich- I miejsce zajęła Julia Lewandowska z klasy II b, II miejsce Julia Wdzisz z klasy II a i III miejsce Gabrysia Taźbierska z klasy II c. Natomiast wśród klas trzecich- I miejsce zajęła Nikola Obielak z klasy III b, II miejsce Emilia Kosterska z klasy III b, III miejsce Oliwia Nowakowska z klasy III a i Julia Rojewska z klasy III d. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.