Czwartek 09 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina

Konkurs rzeźbiarski im. S. Zagajewskiego

Dnia 05.04.2013 roku w Muzeum Ziemi Kujawsko-Dobrzyńskiej we Włocławku miała miejsce uroczystość nagrodzenie zwycięzców konkursu i wystawa pokonkursowa – pokłosie konkursu rzeźbiarskiego im. S. Zagajewskiego. W konkursie udział wzięło 93 osoby, nagrodzono 16 osób w trzech kategoriach wiekowych, oraz wytypowano do wystawy pokonkursowej 47 prac dzieci i młodzieży. O godz. 12.00 odbyło się wręczanie nagród, dyplomów i podziękowań dla uczniów i nauczycieli. Wszyscy zwycięzcy konkursu mieli przyjemność otrzymywania dyplomów od prezydenta Włocławka Andrzeja Pałuckiego. Jako nagrodę laureaci otrzymywali album Stanisława Zagajewskiego i talon do Empiku. Po rozdaniu nagród można było obejrzeć wszystkie prace i robić ich zdjęcia. Nagrodę z naszej szkoły za wyróżnienie otrzymał Michał Traczyk z klasy VI a.