Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Konkurs Sudoku 2019

Drodzy Państwo!
Wzorem lat ubiegłych, Szkoła Podstawowa nr 10 we współpracy z Szkołą Podstawową nr 18 we Włocławku organizują XII EDYCJĘ MIĘDZYSZKOLNYCH POTYCZEK „Sudoku” dla uczniów szkół podstawowych. Zachęcamy Państwa do przystąpienia wraz z uczniami do konkursu. Szkoły, które zdecydują się na udział w potyczkach, proszone są o potwierdzenie swego uczestnictwa do 08 marca 2019 r., a do 22 marca 2019 r., przekazanie nazwisk zgłoszonych uczniów, telefonicznie (tel. / fax SP 10 (54) 231- 53 - 71) lub elektronicznie (e-mail jolikonto@gmail,com). Na konkurs zgłaszacie Państwo dwójkę uczniów wyłonionych w konkursie szkolnym, który należy przeprowadzić we własnym zakresie. Wybrani uczniowie (ważne, aby jeden był z kl. IV – V, a drugi VI – VIII) będą reprezentować szkołę w czasie etapu finałowego, który odbędzie się 02 kwietnia 2019 w Szkole Podstawowej nr 10 we Włocławku ul. Starodębska 21 o godzinie 13:00.
Prosimy również o przekazanie, najpóźniej do dnia konkursu, oświadczeń o zgodzie na przetwarzanie danych związane z organizacją konkursu. Regulamin konkursu dostępny w zakładce- Do pobrania
Serdecznie Państwa pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.

Koordynator konkursu
Jolanta Sikorska