Piątek 03 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Nina, Aleksander - Święto Konstytucji 3-Maja

Krasnoludki są na świecie - zajęcia teatralne

W dniach 19-22.11.2012r. odbywały się w naszej szkole spotkania warsztatowe z aktorami Teatru Impresaryjnego - p. Katarzyną Misiak oraz p. Krzysztofem Makaruk - którzy wcielali się w role krasnoludków czytając znane i lubiane wiersze dla dzieci. Warsztaty miały miejsce w kameralnej atmosferze czytelni szkolnej. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas 0-3. Dzieci w trakcie zajęć miały możliwość nie tylko wysłuchania artystycznych interpretacji znanych wierszy lecz również mogły odegrać scenki pantomimiczne.
Zajęcia przebiegały w ciepłej atmosferze i na pewno staną się inspiracją dla naszych uczniów do samodzielnej lektury.