Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Liga Strzelecka

Od stycznia tego roku razem z dziewczynami z klasy 7b brałyśmy udział w Lidze Strzeleckiej, która trwała do 1 kwietnia 2019 roku. Byłyśmy najmłodszymi uczestniczkami. Drużynowo zajęłyśmy pierwsze miejsce zdobywając ponad 5500 punktów. Indywidualnie pierwsze miejsce zajęła Dominika Kijewska, która zdobyła łącznie 462 punkty. Oprócz Dominiki, w Lidze brały udział: Karolina Kubiak, Maria Antkowska, Patrycja Skruszewicz, Ewelina Lewandowska, Julia Lewandowska, Aleksandra Froń, Nikola Morawska, Julia Mirzejewska oraz Wiktoria Zielińska. Następna Liga Strzelecka odbędzie się w przyszłym roku szkolnym i jestem przekonana, że weźmiemy w niej udział i utrzymamy tytuł najlepszych strzelców. Bardzo dobrze bawiłyśmy się podczas całego konkursu.

uczennica Karolina Kubiak 7b