Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Majówka z „Dziesiątką”

Jak co roku nasza szkoła organizuje imprezę środowiskową ph. Majówka z „Dziesiątką”, na którą zaprasza wszystkich obecnych i przyszłych uczniów naszej szkoły, rodziców i wszystkich sympatyków „Dziesiątki”. Impreza odbędzie się 6 maja 2015 w godzinach 16.00-18.30 na terenie szkoły. W programie przewidziano mi. im. Majówkę z Cudnolandią – koncert muzyczno-wokalny Natalii Walczak i Michała Kamińskiego; bicie rekordu w tańcu pod patronatem telewizji CW24 oraz portali internetowych Q4 oraz Promocje Włocławskie – wszyscy mali i duzi tańczymy do piosenki „Ruchy! Ruchy!; Każdy pisać może - rodzinne warsztaty literackie z Miejska Biblioteką Publiczną; Anioły z Dziesiątki– rodzinne warsztaty plastyczne z artystą p. Andrzejem Fronczakiem; pokazy taneczne Akademii Tańca Crazy Dance Tomasza Wnukiewicza; Pies i ja, czyli jak zachować bezpieczeństwo w kontaktach z psem i pokaz udzielania pierwszej pomocy z udziałem przedstawicieli Straży Miejskiej Rodzinne sudoku; I trzylatek też może – konkurencje sportowe dla najmłodszych; Ortograficzna corrida – zmagania rodzinnych zespołów o tytuł Mistrza Ortografii „10”; Kulinarne rewolucje „Dziesiątki” i Kawiarenka pod globusem; konkurs piosenki angielskiej „W rytmie muzyki lat 80”; zgłębianie tajników wszechświata; Rodzinnie w zbijaka i nie tylko; Śpiewać każdy może – piosenki zgrane z dźwiękami gitary. Serdecznie zapraszamy- organizatorzy.