Czwartek 09 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina

MAM TALENT

W tym roku astronomiczna wiosna zawitała do nas już 20 marca, dlatego też powitaliśmy ją wesołymi okrzykami i wiosennym strojem. Najbardziej kolorową , wiosenną klasą okazała się klasa VIa. Ociepliliśmy przyjście wiosny, mimo zimowej pogody konkursem „Mam Talent”. Talenty prezentowało 23 uczniów z klas IV-Vi. Ze względu na różnorodność zainteresowań jury postanowiło wyróżnić talenty uczniów w następujących kategoriach: taniec klasyczny Ola Boruczkowska z kl IVa, taniec nowoczesny- Ola Grzesikowska z kl Via. Talentem gry na instrumencie wykazał się Igor Kopaczewski z kl VIa, a największy talent plastyczny naszej szkoły to Zuzanna Traczyk z kl IVa. W kategorii piosenkarskiej jury wyróżniło trzy uczennice: Martynę Chojnacką z kl IVa, Roksanę Fijałkowską z kl VIb oraz Aleksandrę Przybyłowską z IVa.