Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Międzyszkolne Zawody na ergometrze wioślarskim.

W dniu 31 marca 2015 roku odbyły się Międzyszkolne Zawody na ergometrze wioślarskim. Zawody zostały zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 w ramach projektu Bezpieczne Szkoły Śródmieścia. Wśród zaproszonych szkół znalazły się reprezentanci SP 10 i SP 14. Impreza była skierowana do uczniów klas IV i V z podziałem na dziewczęta i chłopców.
Uczniowie indywidualnie mieli do pokonania dystans 250 m, natomiast na dystansie 400 m. rywalizowały sztafety mieszane.
Wśród dziewcząt klas IV duży sukces odniosła nasza uczennica Emilia Kosterska zajmując III miejsce, a sztafeta w składzie : Emilia Kosterska ( IV b ), Oliwia Nowakowska ( IV a ), Michał Porębski i Bartek Wocalewski ( V b) z wynikiem 1:58,6 zajęła zaszczytne II miejsce . GRATULUJEMY!!!
Opiekunami reprezentacji byli nauczyciele : p. Grażyna Kobielska i p. Krzysztof Żywica.