Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Międzyszkolny Konkurs Sudoku

Dnia 27 kwietnia2017 r., w Szkole Podstawowej nr 10 odbyło się spotkanie finałowe X Edycji Międzyszkolnego Konkursu Sudoku. W ubiegłym roku podobne spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 18. W tegorocznym konkursie wzięło udział 12 uczniów z kl. IV – VI z sześciu włocławskich szkół. Uczniowie ci byli finalistami I etapu konkursu, który był konkursem wewnętrznym i odbywał się w szkołach.
Zadaniem każdego uczestnika było rozwiązanie kolejno czterech plansz łamigłówki Sudoku, o zróżnicowanym stopniu trudności. W potyczkach oprócz poprawności rozwiązania liczył się czas pracy z planszą. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:
1. p. Stanisław Przekwas – przewodnicząca,
2. p. Jolanta Zygmunciak SP 18
3. p. Iwona Szarecka SP 22
A oto laureaci konkursu:
1. Martyna Chełminiak SP 2,
2. Kinga Kwiatkowska SP 10,
3. Wiktoria Lepka SP 22.
Konkurs przebiegał w serdecznej, przyjaznej atmosferze. Szczególnie cieszy nas, że nasza reprezentacja wypadła tak dobrze: Kinga II miejsce, a Ania Kuś V.
Upominki wręczone wszystkim obecnym zawdzięczamy sponsorom, firmy: Midas, Samba AnaCom, Bomila, Bakalland, Anwil, Turysta. Dyrekcja SP 10 oraz organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim dobroczyńcą.
Organizator konkursu
Jolanta Sikorska