Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Mityng lekkoatletyczny

W dniu 30 maja uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Urszuli Zielińskiej, pani Katarzyny Sieczkowskiej i pani Izabeli Hejmanowskiej wzięli udział w mityngu lekkoatletycznym na stadionie OSiR. Dla wielu uczestników były to pierwsze zawody sportowe w tak dużym zespole. Drużyny uczestniczyły w biegu na 60 metrów, rzucie oszczepem oraz skoku z miejsca. Finałem zawodów była sztafeta 4x100 metrów. Zawodnicy byli bardzo dobrze przygotowani dlatego wszystko przebiegło zgodnie z planem. Każdy z uczestników otrzymał upominek, nagrody, medale i dyplomy. Wszyscy godnie reprezentowali naszą szkołę. Oto wyniki najlepszych zawodniczek:

Karina Meier kl 6c- II miejsce w skoku w dal oraz III miejsce w rzucie oszczepem

Nina Moszczyńska kl 5c- I miejsce w skoku w dal