Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Największym skarbem jest miłość

Tymi słowami zakończyło się przedstawienie „Szatan z VII klasy”, które obejrzeli nasi uczniowie. 5 października uczniowie klas IV- VI pod opieką pań: Iwony Składanowskiej, Grażyny Kobielskiej, Anny Zacharek i Ewy Zasady uczestniczyli w wycieczce do Płocka. Obejrzeli w Teatrze Dramatycznym przedstawienie zrealizowane na podstawie książki „Szatan z VII klasy”. Wszystkim podobały się przygody detektywistyczne Adasia, sposób gry aktorów oraz ciekawe rozwiązania sceniczne, np. gra aktorów między publicznością, zmiana dekoracji na oczach widzów. Następnie uczniowie zwiedzili płockie zoo, gdzie poznali wiele ciekawych zwierząt. Słoneczna pogoda pozwoliła uczniom spędzić ciekawie czas podczas pierwszej szkolnej wycieczki.