Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Należymy do Klubu Bezpiecznego Puchatka!

Wszyscy uczniowie klas pierwszych dołączyli do Klubu Bezpiecznego Puchatka. Dzięki przeprowadzonym w klasach zajęciom oraz pracy z książeczkami utrwalono wiedzę o zasadach ruchu drogowego, o tym jak unikać zagrożeń i jak bezpiecznie spędzać czas w domu, w szkole i w czasie zabawy. O tym, że dzieci dobrze przyswoiły podawane rady i ostrzeżenia świadczą wyniki uzyskane podczas sprawdzianu. Był nim Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa, do którego przystąpił każdy uczestnik programu. Przeprowadzono go w naszych salach komputerowych, w dniach 24 – 28 listopada. Wiele dzieci uzyskało maksymalną ilość punktów – 15. Brawo! Dzięki zaangażowaniu wychowawców, dzieci i rodziców otrzymaliśmy Certyfikat, który jest podsumowaniem naszych wspólnych działań.