Poniedziałek 06 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Judyta, Jan, Jurand

Nie bójmy się tablicy interaktywnej – lekcja z zastosowaniem tablicy interaktywnej

8 listopada uczniowie klas pierwszych pod opieką nauczycieli p. I. Hejmanowskiej i D. Łuczak zaprezentowali swe umiejętności z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Ich zajęciom przyglądali się zaproszeni goście: p. Prezydenta Miasta Włocławka – W. Musialik, p. Dyrektor Wydziału Oświaty – B. El-Maaytah, przedstawiciel Rady Szkoły – M. Łuczkiewicz, o. P. Kolenda i dyrekcja szkoły. Goście mieli okazję sami sprawdzić swe umiejętności. Tablica okazała się „przyjazna” uczniom, nauczycielom, którzy nie wyobrażają sobie nauczania bez tej nowoczesnej pomocy dydaktycznej, i samym gościom.