Piątek 18 października 2024 r. Imieniny obchodzą Juliana, Łukasza, Bogumiła

Ogólnopolska Kampania ,,Dzieciństwo bez przemocy"

Ogólnopolska Kampania ,,Dzieciństwo bez przemocy

Szkoła Podstawowa nr 10 dołączyła do placówek i instytucji realizujących działania w Ogólnopolskiej Kampanii ,,Dzieciństwo bez Przemocy". Nasi uczniowie będą uczestniczyli w zajęciach online i stacjonarnych dot. zapobieganiu przemocy. Zaprosimy także rodziców i opiekunów do udziału w interesujących webinarach.
Kampania ,,Dzieciństwo bez Przemocy" ma na celu przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci w Polsce. Składają się na nią ogólnopolskie i lokalne działania edukacyjne oraz medialne, które trwają od 8 października do 19 listopada 2024 roku.
Kampania organizowana jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę oraz Krajową Koalicję na rzecz Ochrony Dzieci. Głównym partnerem kampanii jest Rzeczniczka Praw Dziecka.