Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

W dniu 20 listopada 2014r na terenie szkoły obchodzony był po raz pierwszy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka, który został ustalony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. W tym dniu zostały zorganizowane różne zajęcia i konkursy.
Uczniowie mogli brać udział w konkursie plastycznym na plakat, ulotkę czy komiks. Najlepsza ulotka zostanie powielona i rozprowadzona wśród rodziców na zebraniach.
Na korytarzach zostały zaprezentowane gazetki propagujące różne prawa, w pracowni informatycznej prezentacje multimedialne naszych uczniów. W trakcie zajęć z wychowawcą uczniowie mieli możliwość zapoznania się z „Prawami dziecka – Konwencją o prawach dziecka” . A przed nimi jeszcze program artystyczny o prawach dziecka.