Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka przypadał na 20 listopada, jednak my obchodziliśmy go przez cały tydzień. Na różnych lekcjach w kl. 0-VII odbywały się zajęcia o tematyce poświęconej prawom dziecka i Konwencji o Prawach Dziecka. Powstawały ciekawe prezentacje, prace plastyczne, które obejrzymy na gazetkach, w czytelni , w gabinecie pedagogów szkolnych. Kulminacją był po raz pierwszy przygotowany Wielki Test Wiedzy o Prawach Dziecka, który odbył się w piątek-24.11.2017 r. Na 3 lekcji dwuosobowe drużyny kl. IV-VII, wytypowane przez wychowawców, rozwiązywały test teoretyczny i wykonały pracę plastyczną, obrazującą jedno z praw dzieci. Na wyniki musicie jeszcze trochę poczekać- zostaną ogłoszone ok. 11 grudnia(10 grudnia przypada Dzień Praw Człowieka).