Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Olimpiada Dziecięcej Wyobraźni CUDNOLANDIA 2015 jest gotowa do startu.

Olimpiada Dziecięcej Wyobraźni CUDNOLANDIA 2015 jest gotowa do startu. Dzięki pomocy PARTNERÓW OLIMPIADY dziecięce wyobraźnie będą miały szanse uczestniczyć w niezwykłych zmaganiach olimpijskich. Nasz szkoła przystępuje do udziału w Olimpiadzie. Zachęcamy do zapoznania się założeniami projektu i regulaminami poszczególnych konkurencji, które są umieszczone na stronie www.cudnolandia.pl pod adresem www.olimpiada.cudnolandia.pl.
Zgodnie z tymi regułami, każdy PARTNER OLIMPIADY - w tym i nasza szkoła otrzymuje do swego użytku specjalnie przygotowany PANEL PARTNERA z kluczem dostępu do PANELU. Pierwsze zadanie przed nami. Szczegóły na stronie http://cudnolandia.pl/na_olimpiadzie_zaproszenie.html . Koordynatorami szkolnymi Olimpiady są p. I. Bronowska, p. G. Kobielska p. Agnieszką Lewandowską oraz p. Anna Zacharek