Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

W dniu 19 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap rejonowy. Jej organizatorem był Zarząd Rejonowy PCK we Włocławku. Do Olimpiady przystąpili uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy wykazywali się wiedzą z zakresu zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia oraz zasad zdrowego stylu życia ( w tym zasad zdrowego żywienia), profilaktyki uzależnień i zapobiegania chorobom zakaźnym oraz cywilizacyjnym (a szczególnie HIV/AIDS ). Podczas olimpiady wyłoniono - zwycięzców po 1 osobie z każdej grupy wiekowej do etapu okręgowego, który rozegrany zostanie wiosna w Bydgoszczy. Najlepsi, czyli uczniowie z największą ilością uzyskanych punktów, otrzymali nagrody rzeczowe a wszyscy uczestnicy dyplomy.