Niedziela 05 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Irena, Waldemar, Iryda

Ostatni i wyjątkowy Bulwar Sportu

1 września kończą się wakacje. To dobry moment, aby wszystkim dzieciom przypomnieć zasady bezpiecznego zachowania się w drodze do i ze szkoły, podpowiedzieć, czego należy unikać , jak pomóc drugiemu człowiekowi oraz jak dostrzec wagę i niezwykłość kontaktu i zabawy z dziećmi niepełnosprawnymi.
Miejski Szkolny Związek Sportowy- organizator Bulwaru Sportu, wspólnie z Zespołem Szkół Integracyjnych nr 1, włocławską Policją, Strażą Miejską, WOPR, WORD i ZHP zapraszają w najbliższą niedzielę 1 września od 15.00 do 19.00 na bulwary wszystkie dzieci! Przygotowaliśmy tory przeszkód, zawody STRONG MEN, gry i zabawy stolikowe, stoiska plastyczne, naklejanie tatuaży, przeciąganie liny, ergometry wioślarskie, dogoterapię, pokazy samoobrony ,,Obroń się sama” w wykonaniu zawodników Włocławskiej Akademii Aikido, gry uliczne przygotowane przez harcerzy i wiele niespodzianek. Tradycyjnie na uczestników czekają medale, puchary i nagrody! Wszystkie konkurencje dostosowane są również do potrzeb dzieci niepełnosprawnych! Zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców, dziadków- przywitajmy bezpiecznie rok szkolny 2013/2014 !