Czwartek 16 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław

PARAOLIMPADA 2014 za nami

W piątek 23-go maja w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła PARAOLIMPADA 2014 - zawody sportowe dla niepełnosprawnych dzieci z włocławskich szkół podstawowych. Organizatorem imprezy, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Włocławka, było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 „WESPÓŁ”. W zawodach uczestniczyło siedemdziesięciu sportowców reprezentujących 4 placówki: Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół Integracyjnych, Szkołę Podstawową nr 10 i Szkołę Podstawową nr 20. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III i IV – VI. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca.

Kategoria wiekowa – klasy I – III:

SKOK W DAL Z MIEJSCA CHŁOPCÓW
1. Kacper Wiśniewski (SP 10) – 136 cm

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCÓW
1. Kacper Wiśniewski (SP 10) – 12,44 s

Kategoria wiekowa – klasy IV – VI:

SKOK W DAL Z MIEJSCA DZIEWCZĄT
1. Natalia Strucińska (SP 10) – 145 cm
2. Magdalena Laskowska (SP 10) – 135 cm

SZTAFETA 4 x 50 m
3. SP 10 – Kacper Wiśniewski, Magdalena Laskowska, Natalia Strucińska, Nikola Obielak

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali okolicznościowe dyplomy, najlepsi w poszczególnych konkurencjach medale. Naszą reprezentacją opiekowała się p. Urszula Zielińska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sukcesu.