Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Pobiegli i uczcili pamięć księdza Jerzego

Ponad stu zawodników wzięło udział w 26. Biegu im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Imprezę biegową zorganizował klub „Maratończyk” we współpracy z parafią pw. Matki Bożej Fatimskiej przy ul. Płockiej. Bieg główny rozpoczął się tuż przy muzeum-sanktuarium i prowadził uliczkami osiedla, ul. Płocką, przez tamę do krzyża i z powrotem. Oprócz biegu dla dorosłych o dystansie 5 km przygotowano także biegi dla dzieci i młodzieży u stóp krzyża. Uczestniczyło w nich ok. 300 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Cichocka(VIa), Katarzyna Nawrocka (VIa), Michał Olkiewicz( VIa) - zajął IV miejsce ,Jakub Birek ( IVc), Maria Antkowska i Karolina Kubiak (obie z VIIb), Vanessa Bobrowska i Dominika Frydrych z klasy IIIa. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Gratulujemy.
Uczniowie naszej szkoły byli pod opieką p. G. Kobielskiej i p. A. Gołębieskiego.