Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Podsumowanie IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy”

Wzięliśmy udział w programie „Decydujesz, pomagamy” - w IV edycji, w którym Tesco wraz z Fundacją Tesco wspiera inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i przyznało granty 375 organizacjom z całego kraju na łączną sumę 1 125 000 zł. Wśród nagrodzonych jest i nasza szkoła – w po przejściu do drugiego etapu, dzięki głosom mieszkańców naszego miasta zajęliśmy III miejsce. Zgłosiliśmy projekt „Pobiegnijmy dla Niepodległej”, którym wpisujemy się w działania szkoły i naszego miasta związane z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pragniemy zorganizować masową imprezę do przedszkolaka do seniora – m.in. bieganie, malowanie, pisanie, zgadywanie – a wszystko wokół Polski. Odbędzie się ona 21 września tego roku w parku noszącym imię H. Sienkiewicza, autora dzieł pisanych „ku pokrzepieniu serce ”. Informacje szczegółowe podamy w późniejszym terminie, a dziś gratulujemy Tym, którzy zajęli I i II miejsce, dziękujemy „Tesco” za ciekawą inicjatywę, dziękujemy przede wszystkim tym, którzy oddali głosy na naszą szkołę. Podsumowanie i wręczenie nagród miało miejsce w sklepie Tesco 9 lipca.
Grupa nieformalna „Dziesiątka” przy SP 10 poszerzona o zespół ds. organizacji imprezy