Sobota 11 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Mira, Franciszek, Ignacy

Podziękowanie

Dzieci z klasy 3 a i 3 b Szkoły Podstawowej nr 10 we Włocławku wraz z opiekunami serdecznie dziękują Zarządowi Rejonowemu PCK we Włocławku, a za jego pośrednictwem wszystkim sponsorom tego wydarzenia, za zaproszenie na charytatywny spektakl „Do krainy baśni i iluzji”, który odbył się 12 października w WCK. Wraz z dziećmi z innych szkół mogliśmy przeżywać przygody, jakie spotkały Dorotkę, Stracha, Robota i Czarnoksiężnika. To dzięki nim przenieśliśmy się w krainę fantazji i przypomnieliśmy sobie, co tak naprawdę jest ważne w życiu każdego. Na długo zapamiętamy, że rozum, serce i rodzina to wartości niezmiennie najcenniejsze. Miłym punktem spotkania były też słodkości, które wszyscyśmy otrzymali i zjedli szybko ze smakiem. Dzięki Państwu spędziliśmy bardzo miło dzień, który dowiódł, że nie tylko w murach szkoły można zdobywać wiedzę. Dziękujemy za zaproszenie i wrażenia, którymi dzielimy się do tej pory.