Czwartek 09 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina

Półkolonie 2023

Już po raz kolejny w naszej szkole w pierwszym tygodniu ferii zimowych odbyły się półkolonie. Uczestniczyły w nich uczniowie naszej szkoły, ale także dzieci uczęszczające do innych włocławskich podstawówek. Harmonogram zajęć jak zawsze był bardzo obfity. Pierwszego dnia uczestnicy odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną przy ulicy Warszawskiej, gdzie mieli zajęcia w Mediatece oraz warsztaty- Roboty i Lego. Drugie dnia udali się do Teatru Impresaryjnego na warsztaty „Gazetowe czary- mary”. Kolejnego dnia pierwsza grupa odwiedziła Komendę Miejską Policji oraz KPCEN, gdzie odbyły się warsztaty „Co to jest teatr?”, natomiast druga grupa udała się do Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej, gdzie uczestniczyli w zajęciach „Być jak Zagajewski- zajęcia z gliny”. W czwartek pierwsza grupa odwiedziła Galerię Sztuki Współczesnej i uczestniczyła w warsztatach plastycznych „Życie w krainie lodu- lodofoka”, a druga grupa zwiedzała Komendę Miejską Policji oraz KPCEN. Ostatniego dnia na zakończenie półkolonii obie grupy wybrały się do Multikina na seans „Mumie”. Udział w półkoloniach na pewno podobał się uczestnikom i mamy nadzieję, że zapiszą się na kolejną edycję organizowaną przez naszą szkołę.