Piątek 10 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Antonina, Izydor, Antoni

"Polska biega"

W dniu 18.05.12r. pod opieką pana Andrzeja Gołębieskiego nasi uczniowie uczestniczyli w biegu przełajowym w ramach akcji "Polska biega". Zawody odbyły się w zalesionym, górzystym terenie obok Szkoły Podstawowej nr 8. Hasłem przewodnim tegorocznej akcji "Polska biega" był cytat prof. Cedrowskiego "Jeśli stanąłeś na starcie wygrałeś choćbyś przybiegł ostatni". Na stracie stanęło ok. 450 zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a nasza koleżanka Roksana Stępkowska otrzymała złoty medal. Bieganie jest najprostszą formą uprawiania aktywności fizycznej przez człowieka. Propagowanie takich akcji jest bardzo słuszne i wskazane. Gratulujemy!!!

Więcej zdjęć w Galerii