Piątek 17 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Weronika, Sławomir, Brunon

Pomoc dla rodziców!

W dniu 21 i 22 X 13 r. odbywały się indywidualne lub ogólne zebrania z rodzicami. Wykorzystując okazję spotkania w poniedziałek, 21 X 13 r. zaproszono na dyżur konsultacyjny psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, p. Anetę Sokołowską, która w godz. 16.30 - 17. 30 w gabinecie pedagoga na II piętrze rozmawiała z zainteresowanymi rodzicami. Oferowano pomoc w przypadkach:
- kłopotów wychowawczych (np. niechęci - lęku przed szkołą, problemach z porozumiewaniem się z dzieckiem , nie respektowanie norm i zasad panujących w domu czy szkole…)
- trudności dziecka w relacjach rówieśniczych, kontaktach społecznych
- skomplikowanych problemach rodzinnych itd.
Dzięki spotkaniu z psychologiem rodzice mieli możliwość na miejscu uzyskać pomoc w trudnych dla siebie sprawach lub proponowano im konkretną pomoc na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.