Poniedziałek 29 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Piotr, Robert, Bogusław

PRIMA APRILIS W "DZIESIĄTCE"

PRIMA APRILIS W

Ale się działo!
Pierwszego kwietnia w naszej szkole działy się dziwne rzeczy. Po korytarzach krążyły podejrzane postaci, nie podobne ani do naszych uczniów, ani do nauczycieli. Pojawił się Bob Marley, bardzo duże przedszkolaki, biedronka, księżniczki, śpiące królewny, Pipi, Mariolka, potwory i wiele innych bohaterów filmów dla dzieci i dorosłych.
Okazało się, że to tylko nauczyciele i uczniowie Dziesiątki, którzy pozytywnie odpowiedzieli na apel Samorządu Szkolnego. Samorząd ogłosił, z okazji „Dnia Oszukańca”, konkurs na „Najśmieszniejsze przebranie”. Wszyscy nauczyciele i uczniowie mogli się w tym dniu przebrać i powalczyć o tytuł „Super Przedszkolaka”.
W rywalizacji były brane pod uwagę ilość przebranych osób w zespole klasowym, strój i dowcip reprezentanta klasy oraz przebranie wychowawcy.
I miejsce zdobyła kl. VI d, II – IV a, III – IV b. Rywalizacja była zacięta. Zwycięskie klasy otrzymały słodkie upominki, ich przedstawiciele – medale „Super Przedszkolak”, ale najważniejsze, że wszyscy się świetnie bawili. Myślę, że przebieranki z okazji Prima Aprilis zapiszą się na stałe w tradycjach SP 10.
Zdjęcia w Galerii