Piątek 10 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Antonina, Izydor, Antoni

Program profilaktyczny

W dniu 07 marca 2012 roku w naszej szkole odbył się występ profilaktyczny. Krakowski zespół „Inspiracje” zaprezentował dwa programy. Jeden - dla uczniów klas 0-II pt. „Poskromnienie nieznośnego smoka” - mówił na temat rozwiązywania konfliktów w grupie rówieśnicze. Drugi – przeznaczony dla uczniów klas III-VI pt. „Nad przepaścią” przestrzegał dzieci i młodzież przed nadużywaniem cyberprzemocy, uczył postawy asertywnej, zachęcał do rozwijania swoich pasji.
Uczestnicy spotkania aktywnie w nim uczestniczyli, chętnie zabierali głos i brali udział w konkursach. Wszyscy uczniowie zdobyli nową wiedzę na temat przemocy i zagrożeń, jakie mogą na nich czyhać, nawet ze strony koleżanek i kolegów, konfliktów i tego u kogo mogą szukać pomocy.