Czwartek 02 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Anatol, Zygmunt, Anastazy

Program profilaktyczny ,,W SIECI” dla kl. I-III

W piątek, 24.11.2023 r. klasy I-III realizowały zajęcia warsztatowe z zakresu edukacji prawnej w ramach ,,Akademii Prawa dla dzieci i młodzieży PARAFKA” poprowadzone przez p. Jacka Cudnego, radcę prawnego, autora współczesnych wierszy i piosenek dla dzieci. Prowadzący poprzez swoją twórczość przedstawiał uczniom zagrożenia płynące z nadmiernego i beztroskiego korzystania z Internetu. W swoich utworach przemyca wiele ciekawych, ważnych, a jednocześnie zabawnych treści.

Pan Jacek Cudny zaznaczał jak różnorakie i ciekawe są inne sposoby spędzania czasu wolnego. Dzieci dzieliły się swoimi własnymi doświadczeniami. Aktywność  uczniów nagradzana była magicznymi pieczątkami „Cudnolandii”. Na zakończenie wszystkich spotkań opieczętowane karteczki „wzięły” udział w losowaniu. Nagrodę niespodziankę- audiobook z autografem naszego gościa, wygrała Weronika Kwiatkowska z kl. Ib.