Wtorek 14 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maciej, Bonifacy, Dobiesław

Program „Postaw na Rodzinę”

Jesteśmy szkoła, która zawsze wspomaga wychowawczą rolę rodziny i podejmujemy różnorodne formy współpracy z rodzicami. Stąd włączyliśmy się do programu „Postaw na rodzinę” . W styczniu zainicjowaliśmy cykl „Spotkanie trzech pokoleń”, w ramach którego zorganizowany został program z okazji święta babć i dziadków. Obejrzeli go dziadkowie oraz babcie uczniów z klas III (19 stycznia 2011 r.) oraz rodzice uczniów z klas III, IV i V (27 stycznia 2011 r.). Kolejne spotkanie- warsztaty plastyczne - zaplanowane zostało na marzec.
Poza tym, poszukując nowych rozwiązań i pragnąc pomóc rodzicom poszerzyć ich wiedzę odnośnie wychowania dziecka pięcio- i sześcioletniego, zorganizowane zostało w dniu 26 stycznia (we współpracy Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną) spotkanie dla rodziców dzieci z oddziałów zerowych na temat gotowości szkolnej.