Piątek 17 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Weronika, Sławomir, Brunon

Rady na odpady

25 marca 2009r. odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pt. „Rady na odpady|”. W konkursie wzięły udział czteroosobowe reprezentacji uczniów klas VI z ośmiu szkół podstawowych naszego miasta. Konkurs składał się z równocześnie odbywających się trzech konkurencji: plastycznej (temat „Rzeźba ekologiczna”), komputerowej polegającej na wykonaniu ulotki ekologicznej na temat „Zachęć swoich rówieśników do właściwego gospodarowania odpadami” oraz konkursu wiedzy ekologicznej.
Przyznano nagrody za I, II i III miejsce dla zespołu szkolnego (nagrody dla szkoły i indywidualne dla członków reprezentacji) oraz dla najlepszych uczniów w poszczególnych kategoriach.
• I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 22
• II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11
• III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 10

W kategorii konkurs wiedzy I miejsce zajął reprezentant Szkoły Podstawowej nr 22 - Adrian Olejniczak
I miejsce kategorii konkurs plastyczny zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 w składzie Paulina Urbańska i Julita Zielińska
I miejsce w kategorii konkurs komputerowy zajął reprezentant Szkoły Podstawowej nr 11 – Maciej Lewandowski
Poza tym nagrody i dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu, a dyplomy opiekunowie uczniów.
Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu oraz słodki poczęstunek ufundowali sponsorzy. Wśród nich są: Urząd Miasta Włocławek, Kujawska Spółdzielnia Mleczarska, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko”, „Samba”, „Elmehurt, Pizzeria „Trzynastka”, „Bomilla”, Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy w Kowalu, Multikino we Włocławku, Delekta, KP CEN, Bank PKO BP SA, Księgarnia „Literat” na dworcu, Wydawnictwo Nowa Era, Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

Zdjęcia z konkursu w zakładce Galeria