Czwartek 25 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Marek, Jarosław, Wasyl

Rajd na „Raty- I rata”

W sobotę 23 kwietnia 2022r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w cyklicznym „Rajdzie na raty”. Trasa rajdu rozpoczynała się na osiedlu Michelin i przebiegała przez Józefowo-Jezioro Łuba – Włocławek ul. Wiejska- pętla MPK. Długość trasy wynosiła 8 km. Przez cały czas dopisywała nam piękna wiosenna pogoda. Mieliśmy szczęście spotkać stado saren i małego padalca, który wędrował sobie po naszej drodze. W okolicach jeziora Łuba odwiedziliśmy pomnik upamiętniający Polaków zamordowanych przez Niemców w pierwszych dniach II wś. Później już nad samym jeziorem Łuba odpoczęliśmy po wędrówce i czekaliśmy na obiecaną zupkę. Niestety samochód, który do nas jechał zgubił drogę i nie mógł do nas trafić. Zrezygnowaliśmy, więc z tego posiłku i udaliśmy się do ulubionej przez większość z nas restauracji, gdzie każdy mógł najeść się do syta. Zadowoleni choć troszeczkę zmęczeni dotarliśmy po przygodach do szkoły.