Niedziela 19 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Mikołaj, Piotr, Urban

Rajd na „Raty III- Rata”

Rajd na „Raty III- RataW sobotę 5 listopada 2022r wzięliśmy udział w kolejnym rajdzie pieszym zorganizowanym przez włocławski oddział PTTK. Tym razem trasa biegła od ul. Wiejska- Łuba- Ruda-Wieniec Zdrój na Stadion Przylesie i wyniosła 10km. W czasie marszu przy pięknej jesiennej pogodzie mogliśmy zbierać jeszcze grzyby. Przeszliśmy przez ciekawe miejsca, które znajdują się pod Włocławkiem min. gajówkę Poraza, Wieniec Zdrój, gdzie mieliśmy poczęstunek. Wracając do Włocławka oddaliśmy hołd przy symbolicznym grobie polskiej rodzinie zamordowanej przez Niemców w 1945r. Rajd zakończył się na stadionie Przylesie rozdaniem pamiątkowych dyplomów. Ze szkoły udział w rajdzie wzięli uczniowie z klas: 6a, 7b i 8b.