Piątek 19 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Adolf, Leon, Tymon

Rajd na „Raty IV- rata”

26 listopada 2022r. wzięliśmy udział w Rajdzie na raty”- „Camino de Vistula”. To już ostatni tegoroczny rajd na raty. Tym razem wędrowaliśmy po ziemi dobrzyńskiej. Trasa przebiegała przez Kamienica -Krupa – Wyszyna – Dobrzyń nad Wisłą. W czasie trasy poznaliśmy najważniejsze wątki z życia św. Jakuba  w Europie i Polsce. W czasie trasy rozwiązywaliśmy zgaduj- zgadulę związaną ze św. Jakubem. W Dobrzyniu byliśmy nad Wisłą, która  liczy ok. 3km i jest najszersza w Polsce.  Na miejscu zostaliśmy przyjęci w gospodarstwie agroturystycznym, gdzie obejrzeliśmy stare min. maszyny rolnicze. W Dobrzyniu dołączyli do nas cykliści z włocławskiego klubu. Potem w Centrum Sportu i Rekreacji poczęstowano nas pysznymi kiełbaskami z grilla. W rajdzie wzięli udział uczniowie klas: 4b, 5b, 6a 8a, 8b, 8c .