Piątek 10 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Antonina, Izydor, Antoni

Rajd rowerowy

W ramach projektu „Bezpieczne szkoły śródmieścia” uczniowie SP10 wzięli udział 22 września 2011r. w rajdzie rowerowym zorganizowanym przez Szkołę Podstawowa nr14 we Włocławku. W wycieczce brali udział uczniowie kl. 5a,5c,6a pod opieką p. Krzysztofa Żywicy i o. Przemysława Kolendę. Trasa rajdu wiodła z SP14- ścieżką rowerową do jeziora Wikaryjskiego - jezioro Rybnica – Plac Wolności. Czasie jazdy panowała piękna polska jesień było ciepło i pogodnie. Po dojechaniu na miejsce postoju nad jeziorem Wikaryjskim w ognisku piekliśmy kiełbaski i bawiliśmy się wspólnie z uczniami SP14, Gim. 9 i SP3. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z wyjazdu wróciliśmy do Włocławka. Teraz planujemy kolejny wyjazd na rowerach...

Dodał: administrator 28-09-2011