Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Rozstrzygnięcie Fotograficznego konkursu wielkanocnego w 3 krokach:)

W te Święta Wielkanocne nie było nudy!:) Zwłaszcza dla tych uczniów, którzy przystąpili do "Fotograficznego konkursu wielkanocnego w 3 krokach". Z radością ogłaszamy, że zwycięzcą konkursu został Szymon Szmajda z klasy IIIa, który nadesłał do nas pracę zatytułowaną "Szymek jako zając". Gratulujemy Szymonowi i wszystkim dzieciom, które zechciały pięknie pomalować swoje roześmiane buzie, wyczarować kolorowe pisanki, świąteczne obrazki, papierowe zajączki, ozdobne kartki z życzeniami i mnóstwo innych wytworów według własnego pomysłu. Kochani!:) Wszystkie prace są piękne i każda jest jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna!:) Każdy z Was wykazał się kreatywnością, zaangażowaniem, a przy tym, mamy nadzieję, była to dla Was i Waszych najbliższych wspaniała zabawa. A o tym, że prace są naprawdę wyjątkowe, sami możecie się przekonać, zaglądając do galerii zdjęć, do czego bardzo gorąco zachęcamy. To były dobre Święta mimo wszystko!:) Pozdrawiamy Was ciepło!:)