Niedziela 05 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Irena, Waldemar, Iryda

RUSZAMY Z AKCJĄ BEZPIECZNE WAKACJE 2013!!!!

RUSZAMY Z AKCJĄ  BEZPIECZNE WAKACJE 2013!!!!

Uwaga uczniowie, nauczyciele i rodzice!!!!!!

Ruszyła ogólnopolska akcja „Bezpieczne Wakacje 2013”!! Nasz szkoła włącza się w tą ważną akcję, bo chcemy, aby Wasze wakacje - Drodzy Uczniowie, były niezapomniane, pełne wrażeń, a przede wszystkim bezpieczne!

Uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w dwóch konkursach:
Informatycznym: „Interaktywny Produkt IT” - informacji udzielają nauczyciele informatyki
i plastycznym pod hasłem: „Moje Bezpieczne Wakacje 2013” – informacji udzielą wychowawcy. Prace należy oddawać do nauczycieli – opiekunów Samorządu Szkolnego.
Nauczycielom proponujemy korzystanie z licznych materiałów profilaktycznych i dydaktycznych zamieszczonych na stronie akcji.
Rodziców zapraszamy do czytania ważnych informacji nt. zapewnienia bezpieczeństwa swoim dzieciom podczas przebywania na wakacjach.
Wszystkim polecamy stronę: BezpieczneWakacje.pl i życzymy miłego, bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji 2013!!!!!!!!!!!