Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Ślubowanie klas 1

Dnia 29 października przeżywaliśmy szczególnie ważny moment w życiu pierwszoklasistów –uroczystość pasowania na ucznia.
Zanim jednak dzieci zostały przyjęte w grono społeczności szkolnej SP10 z radością, bez tremy popisały się swoimi umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi i tanecznymi. Nikt nie miał już wątpliwości, że są gotowe, by złożyć uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły. Doniosłym momentem uroczystości było dokonanie aktu pasowania symbolicznym ołówkiem przez Dyrektora Szkoły panią Annę Kwiatkowską oraz wręczenie uczniom pamiątkowych dyplomów i drobnych upominków ufundowanych przez Radę Rodziców. Miłym akcentem na zakończenie uroczystości było wykonanie wspólnych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką tego wydarzenia.

Wszystkim pierwszakom życzymy sukcesów w nauce.