Środa 15 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Zofia, Jan, Izydor

Ślubowanie klas I

W dniu 28 października odbyło się Ślubowanie klas I połączone z otwarciem do użytku uczniów pracowni wyposażonych w ramach programu "Radosna szkoła". Na uroczystość przybyli znakomici goście m.in. Prezydent Miasta Włocławka Pan Andrzej Pałucki, Naczelnik Wydziału Oświaty, Sportu i Turystki Pani Bożena El-Maaytah, Dyrektor Delegatury we Włocławku Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Pani Małgorzata Ćwikowska, Radna Rady Miasta Włocławek Pani Wanda Muszalik, była Dyrektor Szkoły Pani Elżbieta Dratwińska oraz o. Mariusz Dębiński, Proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych. Uroczystość została poprzedzona występami "pierwszaków" przy udziale zaproszonych gości i rodziców. Następnie Prezydent Miasta Pan Andrzej Pałucki uroczyście pasował "pierwszaków" na uczniów Szkoły Podstawowej nr 10. Nowo mianowani członkowie społeczności szkoły otrzymali prezenty od władz miasta, zaproszonych gości i starszych koleżanek i kolegów z naszej szkoły.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w Galerii